Cehnice - TJ Lom

10.04.2010 16:30

Cehnice - TJ Lom          0:0

 

TJ Lom: Murárik A. - Mišiak L. , Mikeš M. st., Mišiak R., Šorna K. - Týma P., Mikeš P., Vylita M., Beránek Z. - Šuba J., Mikeš M. ml.

    K našemu třetímu jarnímu utkání jsme zajížděli do Cehnic. Již od začátku jsme počítali s tím, že omlazený tým Cehnic bude silným soupeřem a že jeho postavení v tabulce neodpovídá jeho kvalitě. V prvním poločase nás soupeř přehrával, z čehož vyplynula jediná šance tohoto poločasu, když se hráč Cehnic opřel do míče a jeho střela z 30 metrů skončila na břevně Murárikovy branky.

    Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že budeme hrát aktivněji, což se nám dařilo, a začali jsme mít územní převahu. Podařilo se nám soupeře zatlačit a vypracovali jsme si několik zajímavých centrů, které se nám bohužel nepodařilo přetavit ve vedoucí gól. V 65. minutě se k balónu dostal Vylita, uvolnil se přes soupeře a střelou za vápnem nechal vyniknout domácího brankáře, který jeho střelu zpomalil a tesně před brankovou lajnou chytil. Do další větší akce se dostal Mikeš M. ml., když si počkal za obranou soupeře na Murárikův odkop od branky, ale v největší šanci celého zápasu trefil jen nohy domácího brankáře. Zbytek zápasu se odehrál bez výraznějších šancí na obou stranách.

Zpět